SOVA COPY centrum Praha - SOVA COPY Praha

SOVAPomocnice

Snažíme se Vám být kdykoli a kdekoli nápomocni. Proto naše sovičky jsou všude tam, kde je naší pomoci potřeba. Pro přehlednost máme více soviček, kde se každná z nich stará o něco jiného a podle toho se přebarvila.

 

 

SOVADIPLOMKY sova diplomky

Fialová sovička, která se stará o tisk a vazbu diplomových prací a vše s tím spojeným. Jakmile uvidíte fialovou sovičku, poznáte tak, že jsme v sekci, která pomáhá studentům s výrobou jakýchkoli závěrečných pracích jejich studia.

 

 

SOVATISK sova tisk

Modrá sovička se stará o veškeré služby tiskárny tedy digitálního tisku, zpracování tiskovin a výroby samolepící reklamy. Potajnu také pomáhá fialové sovičce s přípravou diplomek. Prosím, neříkejte to té fialové.

 

 

SOVASTUDENT sova student

Zelená sovička se snaží pomáhat mladým studentům českých středních a vysokých škol v prosazení se na trhu s jejich nápady. Podporuje designové produkty a grafické návrhy na papírenské zboží, plakáty a podobné zboží. Ale pozor! Zelená není proto, že jí je ze všeho zle, ale protože pomáhá se startem kariéry mladých lidí. A stejně jako jdete po přechodu na zelenou, tak je zelená sovička symbolem startu studentů pod křídly sovičky.

 

 

SOVACOPY sova copy

Červená sovička pomáhá Vám a našim pracovníkům při kopírování a skenování Vašich originálů.

 

 

SOVADESIGN sova design

Žlutá sovička se stará o naše produkty a přináší kreativní nápady, které poté přenáší do papírenského zboží. Jakmile jde o nápad, je tu od toho právě naše žlutá sovička.