Doprava a svoz - SOVA COPY Praha

 

Min. cena zakázky 30 Kč.

Doprava po Praze

Po Praze zajišťujeme kompletní služby včetně přepravy materiálů od zákazníků či k zákazníkům, vše dle Vašich požadavků s ohledem na Vaše časové možnosti.
 

Jak to funguje

Tuto službu jistě oceníte, potřebujete-li naskenovat či okopírovat dokumenty a nemáte čas či možnost je k nám donést. Stačí nám napsat co a kdy potřebujete a my zajistíme zbylé.

Kontaktovat nás můžete emailem či telefonicky a náš pracovník Vám pohůže vybrat vhodné řešení, jak materiál přepravit a také Vám upřesní cenu za služby, které žádáte.

 

Svoz 10:00 - 17:00 h

Materiály pro svoz k nám na provozovnu je možné objednávat k vyzvednutí u Vás každý všední den od 10:00 do 17:00 hodin. Pro vyzvednuí v ranních hodinách je nutné objednat v den před daným dnem vyzvednutí.

Doručení 11:00 - 18:00 h

Zakázky rozvážíme od 10:00 hodin každý všední den a doručeny mohou být dle stavu dopravy v Praze již od 11. hodiny. Pro dřívější doručení je nutné objednat přepravu v dostatečném předstihu den předem.

 

Ceník dopravy

Napište mám odkud potřebujete materiály převézt či kam doručit a my Vám zašleme cenu obratem. Orientační mapu s cenami naleznete níže. Ceny jsou uvedeny vč. 21% DPH.

 

mapa dopravy

 

SOVA COPY - adresa pražské provozovny

V Praze skenujeme v ulici Chelčického 782/1, Praha 3 - Žižkov