Provoz za koronaviru - SOVA COPY Praha

 

 

Koronavirus - provoz nepřerušen!

Pro nové zakázky platí: online/email objednávka + dodání pomocí PPL.

Jak je provoz omezen - pouze online + PLL dle zákona

Vážení zákazníci, dle nařízení vlády je nyní celá Česká republika v karanténě a naše služby spadají do neživotně důležitých, proto bychom neměli vydávat zakázky ani výdejním okénkem tak, jak to dělá naše konkurence. Jsme sice životně závislí na Vašich zakázkách, ale nechceme kvůli zisku riskovat zdraví našich pracovníků, zdraví Vás a porušování nařízení vlády tzn. konat trestnou činnost. To, že konkurence vytváří týmy tak, aby se nakazili jen někteří a zbylí mohli pro svého zaměstnavatele vydělávat je dle našeho názoru v tuto chvíli naprosto nehumánní akt.

My jsme se rozhodli nařízení vlády respektovat i zhledem k Vaší bezpečnosti a není do odvolání možné zakázky u nás vyzvedávat ani před provozovnou či dokonce uvnitř provozovny po jedné osobě uvnitř.

Jsme rodiná firma a nemůžeme si dovolit naše i Vaše ohrožení nákazou novým koronavirem a doufáme, že i přesto využijete našich služeb s online objednávkou a doručením pomocí PPL.

Pokud s námi chce zakázku uskutečnit, velmi Vám za to děkujeme a vážíme si toho. Níže sepisujeme, jak je možné zakázku uskutečnit tak, aby se nikomu s nás nic nestalo a to včetně řidiče, který Vám zakázku doručí.

 

 

 

1. Objednání po emailu

Vše potřebné sepiště do emailu a přiložte případně soubory, se kterými máme pracovat. Nebojte se. I když bude jákákoli informace chybět, budeme Vás neprodleně kontaktovat. Hlavně nezapomeňte na sebe uvést telefonní kontakt. Tedy nikdo z nás nepřijde do osobního kontaktu.

2. Výroba

Výroba nyní probíhá u obsluhy doma v dobrovolné karanténě, kam jsme převezli základní strojovnu. Obsluha nemusí nikam chodit, má zde i zásoby jídla a další potřeby jsou již přijímány pouze bezkontaktně. Balíky zůstávají před branou domu a vzhledem k platbě předem nedochází k osobnímu kontaktu s řidičem.

3. Odeslání hotové zakázky

Balíky pro dopravce zůstávají před branou rodinného domu a obsluha nepřijde do osobního kontaktu s řidičem. Doprava je placena z tohoto důvodu předem.

4. Přijetí zásilky - hotové zakázky Vámi

Vhledem k platbě předem na účet není nutné, abyste i Vy přišli do kontaktu s řidičem. Jakmile Vás kontaktuje, můžete se domluvit na předechání balíku před dveřmi.