Káva zdarma - SOVA COPY Praha

 

Min. cena zakázky 30 Kč.

Káva zdarma

kava lucaffeina pro zakaznikyPři nákupu zboží nebo služeb v hodnotě nad 100 Kč od nás získáte občerstvení v podobě šálku kávy či čaje zdarma. Tento nárok můžete uplatnit u obsluhy v našem Rest Pointu.

 

Milovníci kávy jistě potěší náš výběr. Nechali jsme si poradit u odborníků a tak pro Vás máme v mlýnku připravenou vynikající kávu Lucaffeina do Lucaffé.

 

Prozatím je možné si kávu popít pouze u nás v Rest Pointu, ale zvažujeme možnost kávy s sebou. Nestyďte se a napište nám Váš názor na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Jak to funguje

1. Objednávka v hodnotě 100 Kč
Nakupte v hodnotě 100 Kč vč. DPH. Nákup je možné uskutečnit online prostřednictvím webových stránek www.sovacopy.cz nebo přímo na provozovně v Praze, Chelčického 782/1 na Žižkově. Nárok na občerstvení zdarma je možné získat jak při nákupu zboží tak služeb.

2. Nárokování občerstvení
Občerstvení zdarma je možné nárokovat pouze na provozovně SOVA COPY, Chelčického 782/1 v Praze u obsluhy. Občerstvení obdržíte přímo při provedení platby nebo během přípravy zakázky.

 

Podmínky služby Káva zdarma

1. Nárok na občerstvení zdarma není možné kumulovat
Nárok na šálek kávy či čaje vzniká při zakázce za 100 Kč a více. Tedy při zakázce za 200 Kč atd. nevzniká nárok na dva šálky a více.

2. Na každou zakázku lze získat občerstvení pouze jednou
Zákazník obdrží občestvení dle chutě ihned po zaplacení své objednávky. Později již není možné si občerstvení zdarma nárokovat.

3. Výhody občerstvení zdarma nelze proplatit
Nárokem na občerstvení zdarma nevzniká zákaznikovi nárok na peněžní (finanční) proplacení nevyužitého občerstvení ani jej nelze vyměnit za jiné zboží či služby.

4. Zánik občerstvení
Jakmile zákazník opustí prostory provozovny zříká se nároku na občerstvení zdarma i v případě, že jej při platbě objednávky nevyužil.

5. Pouze osobní převzetí občerstvení
Občerstvení zdarma je možné nárokovat pouze při osobním převzetí či platbě objednávky zboží nebo služeb. Občerstvení není možné zasílat či jinak doručit zákazníkovi.