Řezané samolepky - SOVA COPY Praha

 

Min. cena zakázky 30 Kč.

Řezané samolepky - samolepící reklama, polepy

SOVA TISK se specializuje na výrobu samolepící reklamy - řezaných samolepek, tištěných samolepek a následných polepů výloh, automobilů apod..

 

Jedná se o samolepky převážně jednobarevné, řezané z PVC samolepek a plnobarevné - tištěné, vyřezávané PVC samolepky.

 

Samolepící reklama - Jak to funguje

Polepení Vašeho vozu, výlohy, reklamních tabulí již nemohlo být jednodušší. Navrhneme jak vše bude vypadat, vyrobíme v naší dílně a poté už jen záleží, zda si přejete samolepky nalepit sami či našimi pracovníky.

studentské návrhy výrobků

Kreativní návrhy

U zrodu každého polepu je myšlenka, kterou se snažíme rozvést do finální podoby úspěšného reklamního polepu. Nebo použijeme Vaše data.

výroba řezaných samolepek

Výroba

Pomocí našich tiskových a dokončovacích strojů a zručnosti našich pracovníků vyrábíme kvalitní polepy a řezané samolepky.

polepy automobilů a výloh

Nalepení

Jakmile jsou samolepky připraveny, zajistíme vhodné prostory k nalepení (naše garáž pro lepení automobilů). Nalepíme u Vás či předáme Vám k vlastnímu nalepení.

 

 

Řezané nápisy, klubová loga, samolepky na auta atd

K čemu jsou plotrované samolepky vhodné

Vyřezáním samolepek na plotru lze vyrobit téměř jakékoli samolepky či polepy. Nejčastěji se takové samolepky vyrábí jako klubová loga, samolepky na auta, kola, motocykly a samolepky na stěnu.

 

Ale také je plotrování samolepek stále oblíbené pro výrobu reklamních cedulí, polepů vozů a výloh. Tyto reklamní plochy dosahují mnohem delší garanční doby ve stálosti barev na denních světle než samolepky tištěné. UV odolnost jednotlivých samolepek si sami můžete vybrat. Jsou materiály, kde výrobci garantují až deset let barevné stálosti na denním světle.

 

Dotazy a objednávky týkající se samolepící reklamy

Neváhejte nás kontaktovat na infolince:                                              nebo na emailu:

 

+420 602 565 265                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

SOVA COPY - adresa provozovny

V Praze nás naleznete v ulici Chelčického 782/1, Praha 3 Žižkov.