Online objednávka diplomové práce - SOVA COPY Praha

 

Otevřeno: 10:00-12:30; 13:30 - 16:30 hod. nebo dle předchozí domluvy.

Min. cena zakázky 30 Kč.

Online objednávka diplomové práce / bakalářské práce atd.

online objednávka diplomové práceFormulář slouží pro objednávku tisku a vazby diplomové práce, ale také na samostatné vazby z Vámi donesených vnitřních listů.

 

V případě, že potřebujete diplomku jenom svázat, můžete si takto objednat přípravu desek a jakmile nám donesete vytištěné vnitřní listy, již budete mít desky ke svázání připravené.

Pro odeslání souboru k tisku můžete použít automatické nahrávání níže v objednávkovém formuláři.

 

tisk-a-vazbaNejste si jisti, jak správně vyplnit formulář? Zavolejte na naši infolinku nebo si prohlédněte návod umístěný dole na této stránce pod formulářem.

Přejít na návod pro online objednávku tisku a vazby diplomových prací. →

Bežně kontaktujeme zákazníky po online objednání do 1 hodiny po obdržení. Pokud objednáváte tisk a vazbu EXPRES diplomky či do 2 hodin, doporučujeme Vám nás kontaktovat telefonicky ihned po odeslání online objednávky.

 

Objednávkový formulář pro tisk a vazbu / pouze vazbu

 

pro více souborů, prosím, použijte email
80% hotovo - již pouze prosím vyplňte kontakty na Vás
Opiště kód z obrázku
refresh

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Návod pro online objednávku tisku a vazby diplomových prací či bakalářských prací

svázaná diplomová prácePočet kusů vazeb:

Jedná se o celkový počet vyhotovení závěrečné práce do pevných desek. Nejčastěji se jedná o 2 kusy. Všechny dodatečné výtisky, které si přejete svázat kroužkovou vazbou nebo termovazbou můžete doplnit poté níže do polí krouřková vazba a termovazba.

 

Barva písma:

Barva písma pro vytvoření textu na pevných deskách. Na výběr je zlatá a stříbrná barva. Výběr záleží pouze na Vás. Ke každým deskách se hodí obě varianty a tak záleží na Vašem uvážení, oblíbené barvě nebo nařízení z Vaší školy.

 

Barva a druh desek:

Slouží pro výběr pevných desek. Kožené desky jsou potaženy hladkou koženkou v modré,černé, zelené a bordó barvě. Desky v imitaci mramoru jsou vyrobeny z hlazeného papíru. Jedná se o prémiový design. Do jakých desek si svou práci necháte svázat je pouze na Vás nebo pravidlech školy. Nejoblíbenější jsou modré koženkové.

 

Text na desky:

Máme zde různé standardizované šablony desek. Tedy již předem představu my máme. V editoru napište text malými a velkými písmeny tak, jak si je přejete vše napsat ve skutečnosti na deskách. Můžete použít také funkci zarovnání přímo v editoru či nám to slovy popsat například v závorce vedle textu. Pokud si i přesto nejste jisti, stačí do pole pro poznámky napsat, že si přejete náhled tisku na desky před výrobou. My Vám jej zašleme na email.

 

Potisk hřbetu:

Z 99.9% je hřbet čistý bez potisku, nicméně je možné jej také potisknout zlatou či stříbrnou. Pokud si přejete tisk na hřbet, zaskrtněte ano a do dalšího pole vyplňte požadovaný text.

 

Text na hřbet:

Pokud jste označili, že si přejete potisknout hřbet desek, do tohoto pole, prosím, napište požadovaný text.

 

Počet listů ve vazbě:

Uveďte celkový počet listů v jednom výtisku včetně různých vložených prázdných listů. Pokud si nejste jisti, nevadí. Výroba diplomových prací prochází procesem kontroly a v průběhu tisku a vazby to zjistíme. Údaj je hlavně pro naše pracovníky, aby mohli odhadnout kapacity výroby.Pokud požadujete od nás pouze výrobu desek s tím, že tisk si zajistíte sami, je tento údaj velmi důležitý, pokud požadujete potisk hřbetu. Hřbety mají různé kapacity svázaných listů papíru.

 

Kapsy na CD a přílohy:

Jedná se o čiré plastové kapsy nebo papírové kapsy, do kterých lze vložit CD či volné listy papíru jako přílohy k práci a nalepit je lze na vnitřní stranu desek. Používají se velmi zřídka. Standardně se kapsy lepí na zadní vnitřní stranu desek. Některé školy požadují nestandardní nalepení kapes na přední desky. V takovém případě nás o tom, prosím, informujte v poznámce objednávky. Bez této informace budou kapsy standardně nalepeny dozadu.

 

Termín vyhotovení:

Po kliknutí na okénko se Vám zobrazí kalendář. Zde označte den, kdy si potřebujete svou diplomovou/bakalářskou práci vyzvednout, případně kdy Vám ji máme doručit domů.

 

Tisk práce:

Vyberte možnost "ano", pokud si přejete tisk diplomové práce od nás. Soubor k tisku můžete nahrát v sekci níže "soubor k tisku". Pokud nám potřebujete zaslat více souborů, můžete použít email. Jestliže si od nás přejete práci svázat z Vámi dodaných tisků, v poznámce objednávky nás ideálně informujte, kdy tyto listy donese k nám na pobočku.

 

Druh tisku:

Zpravidla jde o jednostranný tisk diplomových prací. Před zadání této volby se raději ujistěte, jaké požadavky má Vaše škola.

 

Barevné proklady:

Jsou vhodné na rozšíření krátké práce a na estetické vyladění. K dispozici máme barevné papíry , ale jemožné použít i bilé. Tato volba je vhodná pro hlavně umělecké obory.

 

Soubor k tisku:

Vyberte ze svého počítače soubor, který si přejete vytisknout. Lze vložit pouze 1 soubor. Pokud máte více souborů, prosíme, použijte email.