Oprava diplomové práce - SOVA COPY Praha

 

Min. cena zakázky 30 Kč.

Oprava diplomové práce

rozebraná závěrečná práceZajistíme Vám opravu Vaší diplomové práce na počkání. Tuto službu oceníte v případě, že jste našli nějaké nedostatky ve Vaší hotové práci a rádi byste vyměnili některé stránky za nové. Knihu rozvážeme, opravíme vše potřebné a opětovně ji svážeme.

 

Naše diplomové práce jsou opravdu strojně rozebíratelné a lze u nich snadno a rychle vyměňovat jednotlivé listy.

 
Diplomová práce opravujeme na počkání.

Na počkání opravujeme pouze rozebíratelné vazby.

 

Nerozebíratelné vazby od jiných firem, pokud je oprava vůbec možná, opravujeme do 1 hodiny.

 

Pozor - je pouze 1 druh rozebíratelné vazby na trhu

opravitelná vazba diplomkyRádi bychom upozornili naše zákazníky, že v tuto chvíli na trhu existuje pouze jeden druh vazby závěrečných prací, který je opravdu rozebíratelný a lze v něm měnit listy při zachování kvality vazby závěrečné práce.

 

Rozebíratelnou vazbu a tím snadno opravitelnou poznáte, když se podíváte na hřbet práce zeshora, je viditelné, že hřbet a pevné přední a zadní desky nejsou z 1 kusu.

 

V současné době se na trhu s vazbou závěrečných prací objevilo mnoho firem, které začali nabízet vazbu závěrečných prací, dokonce informují zákazníky, že jejich práce lze také opravovat, ale bohužel tyto druhy vazeb nejsou opravdu vyrobeny pro opravu a výměnu listů.

 

Ceník oprav diplomových prací

Druh opravyCena vč. DPH
Oprava rozebíratelné diplomky od nás svázané 65 Kč / 1 otevření, výměna listů a zavření
Oprava rozebíratelné diplomky jinde svázané 65 Kč / 1 otevření, výměna listů a zavření
Oprava diplomky od knihařů (info viz. níže) 50 Kč / 1 list papíru
Oprava diplomky v pevné termovazbě (info viz. níže) 50 Kč / 1 list papíru

Opravu diplomové práce je možné provést pouze u některých druhů vazeb. My se specializujeme na pevnou vazbu Metal bind. Připadně je možné také opravit některé druhy jiných pevných vazeb.

 

Pokud si nejste jisti, jak máte svou práci svázanou, můžete se poradit s našimi pracovníky přímo na pobočce v ulici Chelčického 782/1, která sídlí pod schody, přímo u zastávky tram Lipanská.

 

Jaké vazby nelze opravit při zachování kvality a jak se opravují

Za roky, po které nabízíme vazbu zavěrečných prací, jsme se setkali s mnoha druhy prací, které nám zákazníci přinesli na opravu. Rozhodli jsme se Vás o těchto způsobech informovat, abyste poté nemuseli být zklamáni jako naši předchozí zákazníci. Snad Vám tento seznam pomůže. Také bychom rádi upozornili, že hlavně po Praze máme se svázanými prácemi od jiných copy center velmi dobré zkušenosti a rozhodně se nesnašíme poškodit jméno jakékoli firmy. Horší druhy vazeb většinou přichází z pohraničí!

 

Knihařství - a jejich možnosti opravy prací

knihařství oprava diplomekZáverečné práce většinou vážou klasických způsobem jako se váží lepené knihy. Tedy všechny listy papíru se slepí v 1 blok a ty se nalepí na textilní pásku, která je následně vlepena do pevných desek. Textilní páska, která slouží jako médium pro vlepení vnitřních listů práce je poté překryta listy papíru nalepených na pevných deskách

Jak jsme viděli listy opravené

 

Listy papíru, které měli být vyndány, byly ustříhnuté cca 2 cm od hřbetu. A nové listy papíru byly nalepeny na tyto ponechané odřezky lepidlem. Někdy byly dodané nové papíry v místě, kde nebyly odřezky papíru a tak nové listy byly nalepeny lepidlem na původní stránky.

 

Kvalitní způsob opravy závěrečné práce při tomto druhu vazby je pouze kompletní výroba nové závěrečné práce. Je to však velmi nákladné pro zákazníka i knihařství při například reklamaci.

 

Knihařství a copycentra s termovazbou - a jejich možnosti opravy prací

tepelná vazba diplomekDalším druhem desek, které se v poslední době začali používat jsou termodesky. Tyto termodesky poznáte tak, že přední a zadní desky jsou vcelku společně se hřbetem. Co vy již nevidíte, je lepidlo uvnitř hřbetu, které za pomoci tepla následně slepí celý stoh vnitřních listů závěrečné práce.

 

Jedinou možností vyndání jednotlivých listů je rozehřátí lepidla a vytažení listu papíru. Při vložení listu papíru je opět potřeba desky s lepidlem rozehřát.

 

Při každém rozehřátí lepidla a vyndání papíru se riskuje úbytek lepidla a nedostatek lepivosti pro udržení závěrečné práce vcelku. Také se riskuje, že při vyndání listu papíru budou papíry nebo desky polepené lepidlem.

 

Poslední možností je výroba kompletně nové závěrečné práce. Což je opět finančně velmi náročné pro obě strany.