Osobní přístup - SOVA COPY Praha

 

Min. cena zakázky 30 Kč.

Osobní přístup je pro nás prioritou

Stále hledáme nové možnosti výroby a vážíme si našich zákazníků. Přistupujeme ke všem klientům stejně - S OCHOTOU a UŽITEČNÝM PORADENSTVÍM.

 

Snažíme se pomoci nejen zákazníkům s velkými zakázkami, ale i s atypickým tiskem po jednom kusu. Klademe důraz na maximální možnou kvalitu za každé situace. Tedy i při bežném kopírování se od nás nedočkáte opovržení a ústupu od kvalitního vytištění dané kopie. Věříme, že se rádi vrátíte právě k nám.

 

atypický tisk

Atypický tisk - vymyslíme

Jsme připraveni na výzvy. Ne vždy budeme mít vše skladem, ale pokusíme se najít pro Vás to nejlepší tiskové řešení. Ať už to budou papíry strukturované, docílení fotografické kvality, či ořezy na různé formáty.

V případě potřeb vyšších nákladů či dalšího zprácování tiskovin zajistíme výrobu na ofsetových strojích a to vše za velmi příznivé ceny v krátkých dodacích lhůtách.

atypická výroba tiskovin

Atypická výroba - zajistíme

Chápeme, že je potřeba být inovativní a to často obnáší složité výrobní procesy, které ne vždy zvládnou automatické stroje. My se nebojíme. Takové služby Vám negarantujeme na počkání, ale jistě se pokusíme najít schůdný krok mezi cenou, kvalitou a rychlostí zpracování.

 

 

SOVA COPY - adresa provozovny

V Praze nás najdete v ulici Chelčického 782/1, Praha 3 - Žižkov