Tisk a vazba diplomky, bakalářské práce - SOVA COPY Praha

 

Min. cena zakázky 30 Kč.

Tisk a vazba diplomky za 48 hodin

Pokud máte svou diplomku či bakalářskou práci hotovou relativně včas a máte trochu času na její výrobu v knihárně, tak s námi navíc ještě ušetříte. Tisk a vazbu diplomky s dodáním do 48 hodin zajistíme již od 289 Kč za 1 kus.

Cena se vztahuje na všechny druhy školních prací: diplomové práce, bakalářské práce, disertační práce, seminární práce a podobně).

 
Pošlete emailem nebo doneste nám data k tisku listů a desek. Vyberte si design desek. A za 48 hodin bude Vaše diplomka hotová. Hotovou práci Vám dovezeme nebo si ji můžete vyzvednout v Praze na Žižkově.
 

Vazba diplomky od 289 kč za 1 práci

Vazbu diplomky zajistíme již za 289 Kč při výrobě 2 a více kusů, jestliže nám na výrobu necháte 48 hodin. V ceně vazby jsou započítané koženkové desky (modré nebo černé), ražba 3 řádků textu na přední straně (zlatá nebo stříbrná barva) a cena je podmíněná vytištěním vnitřních listů u nás v min. počtu 50 listů.

Při objednávce vazby prosím specifikujte jakou barvu desek a písma si přejete a rovnou prosím napiště text, který si přejete vyrazit na desky.

 

Počet zhotovených kusů najednou1 ks2 a více kusů
Cena za 1 ks (Kč vč. DPH) 325 Kč 289 Kč

V ceně vazby je zahrnuto: koženkové desky (modré/černé) + 3 řádky textu (zlatá/stříbrná)

 

Nadstandardní služby k vazbě diplomky - příplatky vč. DPH

Každý další řádek textu na desky - 30 Kč

Cizojazyčný text - 30 Kč

Logo na desky - 70 Kč

Oprava (rozvázání a výměna listů) - 60 Kč

Ve vazbě více jak 70 listů - 20 Kč

Ve vazbě více jak 90 listů - 40 Kč

Ve vazbě více jak 110 listů - 60 Kč

Ve vazbě více jak 130 listů - 80 Kč

 

Tisk vnitřku diplomky od 2 kč za stranu

Tisk vnitřních listů diplomové práce rozdělujeme na tisk barevný a černobílý. Vždy se jedná o tisk na bílý papír A4 v gramáži 80 g/m2. Uvedená cena je včetně DPH a je platná při současném zhotovení vazby - svázání diplomky -  u nás.

Při objednávce tisku vnitřních listů, prosím, specifikujte, kolik listů bude tištěno barevně a kolik černobíle.

 

Barva tiskuCena s DPH
černobílý tisk - 1 strana A4 1,7 Kč
barevný tisk - 1 strana A4 4,5 Kč
 

Co je potřeba na kompletní výrobu diplomky

  • 1
  • ObjednávkaPotřebujeme od Vás data k tisku vnitřních listů diplomky a výběr materiálu na přední desky s popiskem, co vše má být vytištěno na předních deskách. Ideálně nám zašlete rozmístění textu v PDF.
 
  • 2
  • Předání tiskových datTisková data nám můžete donést osobně na CD či USB disku nebo nám je odeslat emailem spolu s objednávkou.
 
  • 3
  • Specifikace urgentnostiŘekněte nám prosím, jak moc pospícháte. Pokud to bude z hlediska kapacit možné, vyjdeme Vám maximálně vstříct.
 
  • 4
  • Dodání hotové práceDiplomku si můžete vyzvednout na naší provozovně. Pokud se Vám nechce k nám jezdit, budete informováni o dokončení zakázky pomocí SMS nebo emailem dle Vašeho přání a hotovou diplomku Vám doručíme až domů.
 

Dotazy a objednávky výroby diplomek

Neváhejte nás kontaktovat na infolince:                                              nebo na emailu:

 

+420 602 565 265                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Diplomky Praha Žižkov - adresa výroby

V Praze na Žižkově zhotovujeme expres diplomové práce v ulici Chelčického 782/1.