Tisk a výroba vstupenek - vstupenky s ochranou - SOVA COPY Praha

 

Min. cena zakázky 30 Kč.

Tisk vstupenek - Výroba vstupenek

top vstupenky

Profesionální výroba vstupenek z kvalitních materiálů. Tiskneme vstupenky na lesklé i matné papíry různých tlouštěk. Nejčastěji tiskneme vstupenky na papír 200 g/m2. K dispozici máme také pěkné šablony na výrobu vstupenek, když nemáte svůj vlastní design. Pokud nestíháte - zkuste expres tisk vstupenek.

 
 
Expres tisk Vstupenek. Do druhého dne k vyzvednutí či expedici.

Nejrychlejší způsob jak z Vašich dat získat vytištěné vstupenky. Pošlete nebo doneste nám tisková data, popište, co a jak potřebujete vytisknout a další den mohou být Vaše vstupenky hotové ve Vašich rukou.

 

Tisková data

 • Pokud nevíte, jak připravit tisková data na výrobu vizitek, svěřte ji nám.
 •  
 • - navrhmene logo, barevnost...
 • - připravíme komplet design
 • - vytvoříme tisková data

Tisk vstupenek

 • Zajistíme kompletní výrobu jakékoli vstupenky.
 •  
 • - celobarevné vstupenky
 • - černobílé vstupenky
 • - oboustrané vstupenky
 • - skládané, zlacené...

Doručení vstupenek

 • K doručení využíváme vlastní automobil a skůtr. Ale i smluvní přepravce a Českou poštu.
 •  
 • - vlastní doprava po celé ČR
 • - kurýr po Praze, PPL po ČR
 • - Česká pošta po ČR
 

Výroba vstupenek - mnoho kreativních možností

Nabízíme Vám mnoho možností jak vstupenky vyrobit. Od těch klasických technik jako je barevný nebo černobílý tisk na bílý papír až po nanesení motivu zlatou nebo stříbrnou fólií. Tyto folie imitují kov (nejsou magnetické) a nelze je skenovat. Zaručují tak přiměřenou ochranu proti zkopírování.

 

Možnosti nanesení motivu na vstupenku:

bílý papír/barevný papír + barevný tisk/černobílý tisk + zlatá folie/stříbrná folie.

 

Možnosti dokončení vstupenek:

ořez na formát / laminace / výsek libovolného tvaru / děrování (pro založení do šanonu) / perforace (ta slouží ke snadnějšímu oddělení kontrolního lístku)

 

Ochrana vstupenek před kopírováním

Na naše vstupenky jsme schopni dodat velmi účinnou ochranu proti zkopírování vstupenky. Snášíme na vstupenky zlatou či stříbrnou fólii. Tato fólie nelze použitím kopírky napodobit. Jedná se o imitaci kovu. Fólie je mikroskopicky tenká a lze s ní nánášet téměř jakékoli motivy.

 

Zlacená ochrana se nejvíce používá k vyobrazení loga akce nebo ikonky navozující ducha akce jako jsou myslivecké plesy, vyhlašování vítězů sportovních událostí nebo samotné sportovní události všeho druhu.

 

Cena tohoto ochraného prvku je závislá na velikosti a složitosti daného motivu. Poptávku na výrobu vstupenek zasílejte prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Ukázka ochrany

ochrana vstupenek před kopírováním

 

 

Grafické návrhy vstupenek

Pokud nemáte své vstupenky připraveny, pomůžeme Vám s nimi. Naši kreativní

grafici Vám připraví návrh vstupenky přesně dle Vašich představ. A pokud

ani nemáte představu, jak by měla vstupenka vypadat, můžete nechat na nás

celou přípravu Vašich vstupenek. 

 

Pro méně náročné zákazníky nebo pro ty, kteří nechtějí čekat na návrhy, máme připravenou galerii vstupenek, do kterých již pouze doplníme Vaše informace

o akci a případně logo akce a tisk vstupenek může začít.

 

Pakliže se Vám líbí nějaká vstupenka z naší galerie, ale nějaký detail Vám nevyhovuje, naši grafici Vám vstupenku rychle upraví.

Poptávky

Do emailu napište, prosím, Vaše představy a případně také Váš cenový strop, abychom mohli lépe vyhovět Vašim požadavkům.

 

Poptávky zasílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Nabídku na přípravu vstupenek Vám zašleme do 24 hodin od přijetí emailu.

 

 

Galerie vstupenek

galerie vstupenek 01galerie vstupenek 02

Máme k dispozici mnoho krásných šablon vstupenek, do kterých pouze umístíme Vaše informace a během pár minut může být návrh Vašich nových vstupenek hotov. Nakonec pouze zvolíte čas, během kterého si přejete vstupenky mít hotové. Případně ještě jakým způsobem Vám máme vstupenky doručit, či si je vyzvednete u nás na provozovně v Praze.

 

Facebook vstupenky

Jestliže hledáte šablonu na vstupenky akce, kterou propagujete hlavně Facebooku, možná Vás zaujme galerie našich Facebook vstupenek. Do vstupenky vsadíme fotografie z Vašeho Facebook účtu, aby každý na první pohled ihned poznal, že se jedná o Váš profil.

 

Technické informace pro tisk vstupenek

tisk vizitek

Tisk vstupenek

Vstupenky tiskneme již od 1 kusu. Avšak cena samotné 1 vstupenky je zajímavá až od tisku cca 30 kusů.

 

Vytiskneme Vám vstupenky černobílé, barevné, jednostranně potištěné, oboustranně potištěné a také vstupenky se zlatou nebo stříbrnou barvou.

 

K tisku vstupenky můžete využít našich šablon nebo nám zaslat Vaše tisková data. Pokud si přejete využít práce našeho grafika, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme Vám originální vstupenky.