Tisk - SOVA COPY Praha

 

Min. cena zakázky 30 Kč.

SOVA TISK Praha

SOVA TISK se specializuje na digitální tiskové služby v Praze.

 

Poskytujeme služby digitálního tisku a výrobu reklamy z řezaných samolepek - singmakingu.

Naši grafici jsou specialisté na design a sazbu DTP. Pokud tedy nemáte možnost si tyto práce zajistit sami, neváhejte se na nás obrátit.

 

SOVA TISK - Tiskárna v Praze

Zajišťujeme kompletní služby tisku, přípravy dat k tisku a následné dopravy zakázky k Vám s provozovnou na Praze 3.

návrhy tiskovin

Tisková data a návrhy

Profesionální grafici se postarají o návrhy Vašich tiskovin a následnou přípravu tiskových dat. Nemusíte se již o nic starat.

tisk praha

Tisk a zpracování tiskovin

Vaše tiskoviny profesionálně vytiskneme a zpracujeme dle Vašich požadavků. Mezi samozřejmostí naší tiskárny patří ořez, vrtání, laminace, perforace, bigování nebo různé druhy vazeb.

doprava tiskovin

Doprava

Disponujeme vlastním vozem a skůtrem na přepravu zakázek po Praze i po celé České republice. Případně také jsme schopni Vaši zásilku dle přání odeslat Českou poštou nebo přepravní službou.

 

 

Profesionální tisk v Praze - kvalita a nízká cena

Naše služby jsou profesionální a kvalitní, ale to neznamená, že musí být drahé. Snažíme se zpřístupnit tisk každému z Vás. Digitální tisk na našich strojích nám zajišťuje vysokou kvalitu tisku za rozumné ceny. Poptávky můžete zasílat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

 

Levnější než domácí tisk

Vaše domácí inkoustové tiskárny jsou vhodné na nouzový tisk v pohodlí domova. Jestliže chcete ušetřit, je rozumné tisknout s námi. Nejen, že výsledné výtisky budou levnější, ale také kvalitnější. Inkoustové tiskárny mají krásný tisk, ten se však nesmí nikdy navlhčit, jinak se rozteče. To naše tiskové technologie nedopustí.

 

Rychlost je naší předností

Mnoho druhů tiskovin do velkého množství výtisků jsme schopni dodat na počkání. Vše ostatní během velmi krátké doby. Při velké urgenci pracujeme i o víkendu. Pakliže potřebujete vytisknout spisy do práce nebo do domácnosti nějaké recepty z internetu, jsme tu pro Vás.

 

 

 

Online objednávka tisku

Abychom vytiskli Vaše materiály, nemusíte k nám vůbec chodit. Zašlete nám emailem dokumenty, které potřebujete vytisknout. Napište, jak je chcete vytisknout a dále zpracovat a my už zbylé zařídíme za Vás.

Doručení až ke dveřím

Nechce se Vám chodit pro hotové výtisky nebo zrovna nemáte čas nebo možnost? Nevadí. Doručíme Vám vše kurýrem, Českou poštou nebo spediční firmou až do domu.

 

 

Máte jakékoli dotazy týkající se tiskárny v Praze?

Neváhejte nás kontaktovat na infolince:                                              nebo na emailu:

 

+420 602 565 265                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

SOVA TISK PRAHA - adresa výroby

V Praze tiskneme v ulici Chelčického 782/1, 130 00 Praha 3.