Expres výroba diplomky - SOVA COPY Praha

 

Min. cena zakázky 30 Kč.

Expresní tisk a vazba diplomové práce na počkání

expres-diplomka-logoJsme odborníci na expresní výrobu diplomových prací. Zavolejte nám, rezervujte si čas a termín a my Vám vytiskneme a svážeme Vaše diplomové práce na počkání.

 

Někteří zákaznící odcházejí se svázánými prácemi i dříve než za 30 minut.

 

 

 
Pošlete nebo doneste nám data k tisku. Vyberte si design desek. A za pár desítek minut bude Vaše diplomka hotová. Hotovou práci Vám dovezeme nebo si na ni můžete počkat u nás.
 

Jak můžete objednat expresní tisk a vazbu diplomky

expresni-vazba-telefonni-rezervace

Telefonická rezervace

Telefonicky si můžete rezervovat vhodný termín na tisk a vazbu práce na počkání. K dispozici jsou bloky po 30 minutách dle aktuálních kapacit a je nutné přijít včas, jinak rezervace propadá.

Telefon: +420 602 565 265

expresni-diplomka-emailem

Emailem i dotisk

Emailem můžete objednat rezervaci termínu nebo dotisk vnitřku své diplomové práce či bakalářské práce, pokud jste si objednali desky předem s následným expresním dotištěním práce a svázáním na počkání.

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

site-img31

Online formulářem

Přes formulář si můžete objednat kompletní výrobu diplomky včetně potisku desek a navíc Vás provede všemi náležitosmi výroby. My můžeme vyrábět, zatímco Vy jste již na cestě k nám (po předchozí domluvě).

Formulář: objednat →

 

Expres výroba = již i za 30 minut hotovo
expres vazba diplomových prací relax

Dle požadavků na vazbu a tisk diplomové práce jsme schopni Vám hotovou diplomovou práci předat již do 30 minut po objednání (platí pro 1-4 výtisky). Informace o předpokládaném rozsahu výroby se domluvíte s obsluhou předem telefonicky při rezervaci.

 

Doba dodání se na stejnou specifikaci může lišit dle kapacit naší výroby. Proto doporučujeme, abyste přišli, napsali email nebo zavolali na naši provozovnu a včas si rezervovali prostor pro tisk a vazbu Vaší diplomové práce.

 

Svou část práce jste již odvedli, nechte nás dokončit zbytek. Objednejte v pohodlí domova a v klidu relaxujte než bude Vaše závěrečná práce hotová.

 

Co je potřeba na expresní tisk a vazbu diplomové práce

  • 1
  • ObjednávkaPotřebujeme od Vás data k tisku vnitřních listů diplomky a výběr materiálu na přední desky s popiskem, co vše má být vytištěno na předních deskách.

 
  • 2
  • Předání tiskových datTisková data nám můžete donést osobně na CD či USB disku nebo nám je odeslat emailem.

 
  • 3
  • Specifikace urgentnostiŘekněte nám prosím, jak moc rychle pospícháte. Pokud to bude z hlediska kapacit možné, vyjdeme Vám maximálně vstříct.

 
  • 4
  • Dodání hotové práceNa diplomku si můžete počkat v Rest Pointu. Pokud se Vám nechce čekat u nás, budete informováni o dokončení zakázky pomocí SMS nebo emailem dle Vašeho přání.

 

Dotazy a objednávky expres výroby diplomek

Neváhejte nás kontaktovat na infolince nebo na emailu:

 

telefon pro espres tisk diplomky   <<  >>  email pro objednávky tisku a diplomek

 

Expres diplomky Praha - adresa výroby

V Praze zhotovujeme expres diplomové práce v ulici Chelčického 782/1, 130 00 Praha 3 Žižkov.

 

mapa sova copy Praha Žižkov